Privātuma politika

Šajā privātuma politikā ir aprakstīts, kā mēs saņemam, izmantojam un apstrādājam personas datus, kas mums tiek iesniegti vai ko mēs no saņemam, kad tiek veikts pasūtījums Baltic Cosmetics  internetveikalā vai sazinoties ar mums.


Mēs izmantojam saprātīgus organizatoriskus, tehniskus un administratīvus pasākumus, lai aizsargātu personas datu konfidencialitāti, integritāti un pieejamību.


Mūsu tīmekļa vietne ir aizsargāta saskaņā ar drošības protokolu, kura pamatā ir datu šifrēšanas sistēmas sertifikāts (SSL). 


Mēs varam mainīt šo privātuma politiku jebkurā laikā. Tiek piemērota tā redakcija, kas ir spēkā pasūtījuma veikšanas laikā.


1.Kādus personas datus mēs apstrādājam:


Ar pirkumu saistīta informācija:

- Vārdu un uzvārdu

- Norēķinu un piegādes adresi

- E-pasta adresi

- Telefona numuru

- Maksājuma informāciju

- Informāciju, ko vēlies iesniegt


Saziņa:

- Vārdu un uzvārdu

- Kontaktinformāciju

- E-pasta adresi

- Sociālo tīklu profila informāciju

- Informāciju, ko vēlies iesniegt 


2.Kā mēs izmantojam personas datus


Pasūtījumu izpilde

Lai izpildītu pasūtījumus un piegādātu produktus


Piegāde

Lai informētu par piegādes gaitu


Saziņa

Lai sniegtu atbalstu un atbildētu uz jautājumiem


Mārketings

Lai nosūtītu reklāmas materiālus3.Kā mēs kopīgojam personas datus

Mēs nevarētu izpildīt pasūtījumus bez partneriem, kas sniedz savus pakalpojumus, piemēram, produktu piegādi, saziņu, e-pasta sūtīšanu, hostingu, rēķinu un maksājumu apstrādi, IT, finanšu, juridiskos, krāpšanas novēršanas u.c. pakalpojumus.

Mēs varam nodot personas datus pakalpojumu sniedzējiem, kas atrodas ārpus Eiropas Savienības. Šādā gadījumā mēs nodrošināsim pietiekamu aizsardzības līmeni un atbilstošas garantijas un lūgsim pakalpojumu sniedzēju ievērot datu aizsardzības prasības.


4.Datu apstrādes juridiskais pamats

Personas datu apstrādes juridiskais pamats ir:

Līguma izpilde
Tas notiek, kad mēs piegādājam produktus

Juridisko pienākumu izpilde
Nodokļu vajadzībām vai kad mēs atbildam uz juridisku pieprasījumu

Mūsu leģitīmās intereses
Lai atklātu krāpšanu, informētu par piegādes gaitu vai nosūtītu reklāmas materiālus par līdzīgiem produktiem, kas pasūtīti iepriekš (no šādiem jaunumiem var atteikties jebkurā laikā)

Piekrišana
Ja iepriekš ir izteikta piekrišana saņemt reklāmas materiālus


5.Cik ilgi mēs glabājam personas datus

Mēs glabāsim personas datus tik ilgi, cik nepieciešams apstrādes mērķu sasniegšanai, ja vien ilgāka glabāšana nav obligāta vai tā ir atļauta ar piemērojamiem tiesību aktiem. Piemēram, nodokļu nolūkos mums ir pienākums glabāt pasūtījumu un maksājumu informāciju 5 gadus.

Ja personas dati tiek apstrādāti, pamatojoties uz piekrišanu, mēs apstrādāsim personas datus, kamēr piekrišana ir derīga un nav atsaukta.


6.Lietotāju tiesības

Ievērojot visus likumā paredzētos izņēmumus, lietotājiem ir šādas tiesības attiecībā uz personas datiem:

Piekļūt datiem
Piekļūt saviem personas datiem un saņemt informāciju par datiem, ko apstrādājam

Labot datus
Ja dati ir nepareizi, tos iespējams labot

Dzēst datus
Lietotājiem ir tiesības dzēst datus vai pieprasīt izbeigt personas datu apstrādi. Informējam, ka šādām tiesībām var būt izņēmumi, piemēram, ja mums ir likumisks pienākums saglabāt personas datus

Atsaukt piekrišanu
Ja apstrāde notiek uz piekrišanas pamata (piemēram, mēs sūtām mārketinga e-pasta vēstules), šādu piekrišanu iespējams atsaukt jebkurā laikā

Iesniegt sūdzību
Iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei. Aicinām vispirms sazināties ar mums, lai atrisinātu visas neskaidrības


Mēs nedrīkstam izdzēst personas datus, kas mums jāsaglabā saskaņā ar piemērojamiem normatīvajiem aktiem, vai mums ir pārliecinošas likumīgas intereses saglabāt šādus personas datus (ciktāl piemērojamie tiesību akti ļauj mums saglabāt šādus personas datus).


7.Kontakti

Jebkādu jautājumu gadījumā par personas datiem, šo privātuma politiku vai iespējamām sūdzībām par to, kā mēs apstrādājam personas datus, lūdzu, sazinies ar mums pa e-pastu info@farmavita.lv vai  +37128629141


Mēs izmantojam sīkdatnes jeb cookies

Sīkdatne (Cookie) ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu ierīcē, kas pieslēgta internetam. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai atšķirtu lietotājus un uzlabotu vietnes funkcionalitāti atbilstoši lietotāja izvēlētajiem uzstādījumiem. Dažas no mūsu izmantotajām sīkdatnēm tiks dzēstas, tiklīdz Jūs aizvērsiet pārlūkprogrammu. Savukārt citas sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu ierīcē un ļauj mums atpazīt Jūsu izmantoto pārlūkprogrammu.


Svarīgās sīkdatnes: šīs sīkdatnes ir absolūti nepieciešamas, lai nodrošinātu mūsu vietnes pārlūkošanu un pakalpojumu izmantošanu. Piemēram, sīkdatnes tiek izmantotas, lai autorizētu un identificētu lietotājus, piekļūstot vietnes reģistrēto lietotāju sadaļai. Dzēšot vai bloķējot šīs sīkdatnes, tiks liegta piekļuve šiem pakalpojumiem.

Funkcionālās sīkdatnes: šīs sīkdatnes nav obligāts pakalpojumu izmantošanas priekšnosacījums, tomēr tās palīdz personalizēt un uzlabot Balticcosmetics satura pārlūkošanu tiešsaistē. Piemēram, šīs sīkdatnes palīdz mums saglabāt informāciju par Jūsu izvēlēm un piedāvāt Jums pielāgotu saturu un funkcijas (gan mūsu tīmekļa vietnē, gan saziņā). 

 

Jebkuru jautājumu vai neskaidrību gadījumā, kas rodas saistībā ar personas datu apstrādi mūsu interneta veikala vajadzībām, droši rakstiet mums uz info@farmavita.lv.