Par Mums

 

BALTICCOSMETICS LV ir ģimenes uzņēmums un tā darbība aizsākusies 2011. gadā. Veiksmīgas darbības pamatā ir mūsu uzņēmuma misija: mēs nekad neesam apmierināti ar “ir labi” - mēs gribam būt “labākie”! Daloties ar pieredzi un zināšanām, mēs nodrošinām Jūs ar nemainīgi augstu produktu un apkalpošanas kvalitāti, Mēs attīstāmies paši un veicinām mūsu klientu izaugsmi un labklājību, tādējādi palīdzot attīstīties Latvijas skaistumkopšanas nozarei.

 

MŪSU ZĪMOLI:

 

Farmavita ir Itālijas uzņēmums, kas atrodas Locate Varesino netālu no Milānas un desmit minūšu attālumā no Malpensas starptautiskās lidostas Milānā. 

Uzņēmums darbojas profesionālo matu kopšanas līdzekļu tirgū jau vairāk kā 30 gadus. Jau no paša sākuma Farmavita darbība tika orientēta uz starptautisko tirgu un tagad tā darbojas vairāk kā 40 valstīs. 

Farmavita ražo produktus savā rūpnīcā, kas aprīkota ar vismodernākajām produktu sagatavošanas un iepildīšanas tehnoloģijām, kā arī izstrādā jaunus produktus savā laboratorijā. 

Nepārtraukta izpēte, rūpīga izejmateriālu izvēle, bagātīgs aktīvo vielu sastāvs produktos un vienlaikus modernāko tehnoloģiju izmantošana ļauj uzņēmumam Farmavita ik gadu piedāvāt jaunus, pirmklasīgus augstākās kvalitātes produktus, kas vienlaikus paaugstina arī uzņēmuma klientu profesionalitāti.

 

 

Kopš 1989. gada zīmols alessandro iestājas par nepārspējamu kvalitāti, ekskluzivitāti un inovācijām. Mūsu standarti tšodien ir tādi paši kā vakar: mēs nekad neesam apmierināti ar “ir labi” - mēs gribam būt “labākie”! Tā ir devīze, par kuru esam lepni un kurai piešķiram lielu nozīmi jau 25 gadus. Alessandro lepojas ar daudziem ekskluzīviem patentiem un “pirmajiem pasaulē”, kas atkal un atkal apstiprina uzņēmuma vadošo lomu nagu kopšanas industrijā. Nepārtraukta inovāciju ieviešana un augstas kvalitātes produktu izstrāde, sezonālu kolekciju attīstība, kas iedvesmojas no starptautiskām modes tendencēm. Tas viss ir alessandro filozofijas centrā, sievietēm visā pasaulē piedāvā vislabāko savām rokām, kājām un nagiem! Mēs esam apņēmušies salonos un spa piedāvāt visu nepieciešamo, lai sniegtu visaugstākās kvalitātes pakalpojumus. Mēs sveicam visus profesionāļus, kuri dala ar mums mīlestību šim zīmolam.

 

Alessandro - profesionāļi profesionāļiem!

Profesionāls nagu kopšanas zīmols no Itālijas. 100%  ražots Itālijā.